Już jest! Grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy” | Konstancin-Jeziorna

Już jest! Grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy”

15-12-2022

Ukazał się grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Piszemy w nim m.in. o projekcie budżetu na 2024 rok, gminnej oświacie oraz akcji „Zima”. Oprócz tego nowy harmonogram odbioru odpadów oraz imprezownik. Zachęcamy do lektury.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o: projekcie budżetu gminy na rok 2024, wsparciu udzielanym mieszkańcom przez Ośrodek Pomocy Społecznej, zimowym utrzymaniu dróg, inwestycjach w oświatę oraz modernizacji oświetlenia ulicznego. Są też harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 r., informacje ze szkół oraz kalendarium wydarzeń na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do lektury!

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w piątek (16 grudnia). Bezpłatne czasopismo tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury oraz Punkcie Informacji Turystycznej. Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej).

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Nowoczesny schron z betonowymi ścianami i łóżkami

    Miejsca doraźnego schronienia, jest przetarg na dokumentację

    W trzech konstancińskich szkołach podstawowych powstaną miejsca doraźnego schronienia. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej adaptacji wybranych pomieszczeń. Na ten cel samorząd pozyskał 300 tys. zł.
  • Zdjęcie grupowe przedstawicieli strażaków z burmistrzem Michałem Wiśniewskim

    Strażacy ochotnicy podsumowali pięć lat i wybrali nowe…

    W piątek (19 czerwca) odbył się 13. Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP. Była to okazja do podsumowania kadencji 2021–2026 i wyboru nowych władz. Po 30 latach funkcję prezesa zarządu przekazał druh Grzegorz Szewczyk, a jego następcą został Mateusz Siudziński.