Już jest! Grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy” | Konstancin-Jeziorna

Już jest! Grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy”

15-12-2022

Ukazał się grudniowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Piszemy w nim m.in. o projekcie budżetu na 2024 rok, gminnej oświacie oraz akcji „Zima”. Oprócz tego nowy harmonogram odbioru odpadów oraz imprezownik. Zachęcamy do lektury.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o: projekcie budżetu gminy na rok 2024, wsparciu udzielanym mieszkańcom przez Ośrodek Pomocy Społecznej, zimowym utrzymaniu dróg, inwestycjach w oświatę oraz modernizacji oświetlenia ulicznego. Są też harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 r., informacje ze szkół oraz kalendarium wydarzeń na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do lektury!

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w piątek (16 grudnia). Bezpłatne czasopismo tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury oraz Punkcie Informacji Turystycznej. Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej).

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

    Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

    Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.