Już jest jesienny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy | Konstancin-Jeziorna

Już jest jesienny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy

06-11-2023
Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna nr 4/2023 r.

O tym, co wydarzyło się w gminie Konstancin-Jeziorna w ciągu ostatnich miesięcy, przeczytacie w najnowszym, jesiennym numerze „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Gazeta od poniedziałku (6 listopada) jest kolportowana do punktów stacjonarnych, zaś jej wersja elektroniczna dostępna jest na naszej stronie internetowej.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to bezpłatne pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego kolejny numer. 

Co w numerze?

W najnowszym Biuletynie piszemy m.in. o kondycji finansowej gminy, polityce przestrzennej, budowie domu sołeckiego w Kawęczynie, nowym boisku na osiedlu Mirków i zakończonej rozbudowie części Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie, a także historii RKS Mirków – który ma już 100 lat – i mieszkance Bielawy podbijającej świat designu. Ponadto w numerze znajdziecie informacje o nowym operatorze świadczącym usługę odbioru odpadów komunalnych z gminy oraz harmonogramy ich odbioru na listopad i grudzień.  

Dystrybucja

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w poniedziałek (6 listopada). Gazetę tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury oraz Punkcie Informacji Turystycznej. Biuletyn dostępny jest w wersji papierowej oraz online (do pobrania poniżej). Zachęcamy do lektury.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.
  • Grupa osób na tle ścianki promocyjnej z napisem metropolia warszawska

    Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” ma nowy zarząd

    Przedstawiciele gmin i powiatów zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Metropolia Warszawa” spotkali się w czwartek (13 czerwca), aby podsumować 2023 r. i wybrać nowy zarząd. Konstanciński samorząd na walnym zgromadzeniu reprezentowali burmistrz Michał Wiśniewski i jego zastępczyni Katarzyna Tusińska.