Kalendarze dla mieszkańców – kto pierwszy, ten lepszy | Konstancin-Jeziorna

Kalendarze dla mieszkańców – kto pierwszy, ten lepszy

19-12-2022

Nowy rok za pasem, więc przydałby się kalendarz. Taki właśnie, ścienny lub książkowy, wydany przez gminę Konstancin-Jeziorna, będzie można otrzymać bezpłatnie w najbliższy czwartek (22 grudnia). Pula jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Mamy do rozdania łącznie 200 sztuk.

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wydał w tym roku kalendarze planszowe i książkowe. Terminarze na 2023 r. zdobią tradycyjnie zdjęcia niezwykłych miejsc, zabytków i wydarzeń. Kalendarz książkowy pełni dodatkowo funkcję gminnego informatora. Oprócz kalendarium znajdziemy w nim przydatne dane teleadresowe. Jak co roku publikacje trafią do m.in. sołtysów, seniorów, konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych.

Także mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza – planszowego ze zdjęciami, trójdzielnego lub książkowego. Wystarczy w najbliższy czwartek (22 grudnia) zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Zapraszamy od godz. 9.00 do godz. 15.00. Pula jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Do rozdania mamy łącznie 200 sztuk.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.