Konstancińska firma przekazała jabłka dla uchodźców | Konstancin-Jeziorna

Konstancińska firma przekazała jabłka dla uchodźców

05-04-2022
fot. Inter-Trade

Lokalne firmy aktywnie angażują się w pomoc uchodźcom wojennym. Jedną z nich jest spółka Inter-Trade, która przekazała potrzebującym blisko 2 tysiące kilogramów jabłek. Owoce trafiły m.in. do gminnych przedszkoli i szkół, punktu wydawania darów rzeczowych przy ul. Sobieskiego 6 oraz miejsc zakwaterowania obywateli Ukrainy w Konstancinie-Jeziornie.

Inter-Trade to konstancińska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją świeżych warzyw i owoców, a w szczególności jabłek. Pod koniec marca i na początku kwietnia spółka przekazała bezpłatnie prawie 2 tysiące kilogramów jabłek dla uchodźców z Ukrainy przebywających w gminie Konstancin-Jeziorna.

Owoce trafiły m.in. do lokalnych miejsc ich zakwaterowania przy ulicach: Gąsiorowskiego 3, Mirkowskiej 1, Broniewskiego 12 i 21, Chylickiej 79, Pułaskiego 55, Słowackiego 8, a także do punktu wydawania darów rzeczowych przy ul. Sobieskiego 6. Jabłka zostały też dostarczone do gminnych przedszkoli i szkół oraz punktu informacyjnego dla uchodźców w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Serdecznie dziękujemy firmie za piękny gest. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.