Odbierz bezpłatną wejściówkę na spektakl teatralny | Konstancin-Jeziorna

Odbierz bezpłatną wejściówkę na spektakl teatralny

22-05-2023

W Konstancińskim Domu Kultury na mieszkańców gminy czekają bezpłatne wejściówki na spektakl teatralny o charakterze profilaktycznym pt. „Działka”, który w najbliższą środę (24 maja) o godz. 19.00 zostanie wystawiony w Hugonówce. Bilety można odbierać od poniedziałku (22 maja).

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Kazimierz Jańczuk – burmistrz gminy Konstancina-Jeziorny oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają w środę (24 maja) na bezpłatny spektakl teatralny pt. „Działka" w reżyserii Barbary Wiśniewskiej. W rolach głównych wystąpią Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Początek o godz. 19.00 w sali widowiskowej Hugonówki (ul. Mostowa 15). Obowiązują wejściówki – do odbioru w recepcji KDK od poniedziałku (22 maja) od godz. 12.00.

O spektaklu

Przedstawienie profilaktyczne w trzech aktach pt. „Działka" pokazuje w niezwykle realny sposób jaki wpływ na funkcjonowanie rodziny ma przygoda z narkotykami jednego z jej członków. Spektakl przedstawia problem pogłębiającego się uzależnienia nastolatka poprzez relacje z jego najbliższymi. Rodzice żyją w przeświadczeniu, że „przecież ma wszystko, czego chce młody człowiek: nie kontrolujemy go, dajemy mu mnóstwo wolności..." i w imię źle rozumianej miłości nie zauważają problemu. A koledzy wolą nie widzieć, co się dzieje. Czy w takich warunkach rodzina da radę przetrwać? – twórcy sztuki zadają to pytanie widzom, jednocześnie próbując wraz z nimi znaleźć na nie odpowiedź. Po spektaklu przewidziana jest dyskusja. Zapraszamy serdecznie.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Duża sala, na krzesłach siedzi około 40 osób

    Mieszkańcy i właściciele działek postulują zmianę trasy…

    Właściciele nieruchomości, na których planowana jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia z Gass do Elektrociepłowni Siekierki, sprzeciwiają się proponowanemu przebiegowi inwestycji. Ich postulaty, m.in. o wyznaczenie nowych wariantów tras, władze gminy przekazały wojewodzie mazowieckiemu.
  • Wejście do pomieszczenia, w który siedzą osoby.

    Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji…

    Znamy skład oraz harmonogram pracy na najbliższe dni Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie. Jej siedziba mieści się w budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.