Odbierz bezpłatną wejściówkę na spektakl teatralny | Konstancin-Jeziorna

Odbierz bezpłatną wejściówkę na spektakl teatralny

22-05-2023

W Konstancińskim Domu Kultury na mieszkańców gminy czekają bezpłatne wejściówki na spektakl teatralny o charakterze profilaktycznym pt. „Działka”, który w najbliższą środę (24 maja) o godz. 19.00 zostanie wystawiony w Hugonówce. Bilety można odbierać od poniedziałku (22 maja).

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Kazimierz Jańczuk – burmistrz gminy Konstancina-Jeziorny oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają w środę (24 maja) na bezpłatny spektakl teatralny pt. „Działka" w reżyserii Barbary Wiśniewskiej. W rolach głównych wystąpią Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Początek o godz. 19.00 w sali widowiskowej Hugonówki (ul. Mostowa 15). Obowiązują wejściówki – do odbioru w recepcji KDK od poniedziałku (22 maja) od godz. 12.00.

O spektaklu

Przedstawienie profilaktyczne w trzech aktach pt. „Działka" pokazuje w niezwykle realny sposób jaki wpływ na funkcjonowanie rodziny ma przygoda z narkotykami jednego z jej członków. Spektakl przedstawia problem pogłębiającego się uzależnienia nastolatka poprzez relacje z jego najbliższymi. Rodzice żyją w przeświadczeniu, że „przecież ma wszystko, czego chce młody człowiek: nie kontrolujemy go, dajemy mu mnóstwo wolności..." i w imię źle rozumianej miłości nie zauważają problemu. A koledzy wolą nie widzieć, co się dzieje. Czy w takich warunkach rodzina da radę przetrwać? – twórcy sztuki zadają to pytanie widzom, jednocześnie próbując wraz z nimi znaleźć na nie odpowiedź. Po spektaklu przewidziana jest dyskusja. Zapraszamy serdecznie.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej błękitny napis burze. W tle fragment oszronionych liści.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki

    Wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. W sobotnią noc (3 czerwca) temperatura powietrza może spać do 2°C, przy gruncie do -3°C. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godz. 1.00 do godz. 6.00.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący piknik rodzinny w SP nr 1 w Konstancinie-Jeziornie.

    Piknik rodzinny w konstancińskiej Jedynce

    3 czerwca (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się piknik rodzinny. Zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły i ich rodziny, ale każdy gość i mieszkaniec gminy.