Młodzi artyści zaprezentowali na scenie swoje talenty | Konstancin-Jeziorna

Młodzi artyści zaprezentowali na scenie swoje talenty

17-04-2024
fot. KDK

To było prawdziwe święto młodych artystów. W minioną niedzielę (14 kwietnia) w Konstancińskim Domu Kultury odbył się przegląd artystycznych zainteresowań uczniów. Sala widowiskowa Hugonówki była wypełniona po brzegi, a występy sceniczne młodzieży nagradzano gromkimi brawami.

Miniona niedziela (14 kwietnia) należała do uczniów z konstancińskich szkół, która w ramach „Sceny Młodych”, dała popis swoim talentom artystycznym. Było tanecznie, muzycznie, wesoło, a przede wszystkim na wysokim poziomie. 

Taniec, teatr i śpiew 

Na scenie Hugonówki w pokazie tanecznym zaprezentowała się grupa Friki-Flow ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy. Koło teatralne z Dwójki wystawiło spektakl „Mały Książe”, a Teatr Optymistyczny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie – przedstawienie „Daj szansę książce”. Publiczność mogła też obejrzeć spektakl „Tajemnica pewnej walizki” przygotowany przez grupę teatralną Marionetka prowadzoną przez Ewę Cielesz. Na zakończenie wystąpił szkolny chór Jedyneczka ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Gromkie brawa

Występy sceniczne młodzieży cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sala widowiskowa Hugonówki była wypełniona po brzegi, a publiczność nagradzała młodych artystów gromkimi brawami. 

Galeria zdjęć

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.