Można składać wnioski do budżetu gminy na 2023 rok | Konstancin-Jeziorna

Można składać wnioski do budżetu gminy na 2023 rok

20-09-2022

Do 30 września m.in. radni, organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy Konstancin-Jeziorna na 2023 rok. Zgłaszane propozycje muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.

Wkrótce rozpoczną się prace nad projektem uchwały budżetowej gminy Konstancin-Jeziorna na rok 2023. W związku z tym przypominamy, że – zgodnie z zarządzeniem nr 106/V/2010 Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna – radni, jednostki pomocnicze, społeczne komitety i mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mają możliwość składania swoich wniosków.

Do kiedy?

Propozycje zadań wraz z ich opisem, w tym wysokością nakładów finansowych, oraz uzasadnieniem celowości ich realizacji można składać w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77) w nieprzekraczalnym terminie do 30 września. Zgłaszane wnioski muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mężczyzna stoi na scenie i trzyma w ręku mikrofon

    Konstancin-Jeziorna wysoko w wojewódzkim rankingu gmin

    Konstancin-Jeziorna ponownie znalazł się w czołówce Rankingu Gmin Województwa Mazowieckiego. W tegorocznej edycji zestawienia zajęliśmy czwarte miejsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich. Wśród wszystkich samorządów powiatu piaseczyńskiego jesteśmy wiceliderem.
  • Budynek z szaro-czerwoną elewacją.

    Kolejne zadanie z budżetu partycypacyjnego zrealizowane

    Zakończył się remont budynku gospodarczego przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie. W ramach inwestycji wykonane zostało nowe pokrycie dachowe oraz nowa elewacja zewnętrzna. To kolejne zadanie z Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna, które udało się zrealizować w tym roku.