Narodowy Dzień Sportu 2022 w Konstancinie-Jeziornie | Konstancin-Jeziorna

Narodowy Dzień Sportu 2022 w Konstancinie-Jeziornie

03-08-2022
fot. GOSiR

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie dołączył do partnerów Narodowego Dnia Sportu, który w tym roku odbędzie się 17 i 18 września. Do włączenia się w tą ogólnopolską akcję społeczną placówka zaprasza także lokalne kluby sportowe, szkoły, instruktorów oraz firmy. 

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która już od 10 lat jednoczy setki tysięcy miłośników sportu w całym kraju, pasjonujących się rożnymi dyscyplinami sportowymi. W tym roku, w dniach 17–18 września, zawita także do naszej gminy. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został partnerem wydarzenia. Teraz zachęca innych do aktywnego udziału w akcji.

Zostań partnerem

Do wspólnego świętowania Narodowego Dnia Sportu – poprzez organizację bezpłatnych i otwartych spotkań, treningów i wydarzeń sportowych – konstanciński GOSiR zaprasza lokalne związki i kluby sportowe, placówki oświatowe – publiczne i niepubliczne, instruktorów, firmy kierujące swoją ofertę do sportowców, a także każdego, komu bliski jest sport. To wszystko po to, aby aktywnie promować zdrowy tryb życia. Propozycje współpracy można zgłaszać do 15 sierpnia 2022 r. drogą mailowa na adres: biuroatgosir-konstancin [dot] pl

Dodatkowe informacje

W ramach Narodowego Dnia Sportu w całej Polsce odbywają się setki bezpłatnych wydarzeń sportowych, spotkań ze sportowcami, darmowych treningów i dni otwartych. W 2022 r. organizowana jest 10. edycja tego wydarzenia. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.narodowydziensportu.pl
 

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.