Chcesz się spisać w urzędzie? Umów wizytę! | Konstancin-Jeziorna

Chcesz się spisać w urzędzie? Umów wizytę!

06-04-2021
Punkt mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z Internetem, mogą spisać się samodzielnie w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Punkt spisowy czynny jest w godz. 9.00–15.00. Wcześniej jednak trzeba się na taką wizytę umówić telefonicznie – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 wystartował w czwartek (1 kwietnia). Spis dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski – niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy wieku. 

Spis online

Podstawową i obowiązkową formą udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest samospis online. Można go dokonać bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie internetowej Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (link otwiera się w nowym oknie)

Nie masz komputera? Pomogą urzędnicy

Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z dostępem do Internetu, mogą spisać się samodzielnie w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Na mieszkańców czeka sprzęt z dostępem do sieci, a w razie pytań lub problemów z obsługą aplikacji spisowej pomocy udzieli wyznaczony do tego pracownik urzędu. Punkt czynny jest w godz. 9.00–15.00. Wcześniej jednak trzeba się na taką wizytę umówić telefonicznie. Zgłoszenia przyjmuje p. Aneta Sokalska, członek Gminnego Biura Spisowego, pod nr.: 22 484 23 10.

Rachmistrz ostatnią deską ratunku

Można również spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową pod nr: 22 279 99 99. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: spis.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.