Dodatkowy dyżur rachmistrza w świetlicy na os. Mirków | Konstancin-Jeziorna

Dodatkowy dyżur rachmistrza w świetlicy na os. Mirków

08-09-2021

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców w środę (8 września) zaplanowano dodatkowy dyżur rachmistrza spisowego w świetlicy gminnej przy ul. A. Walentynowicz 24 na os. Mirków. Zapraszamy w godz. 14.00–17.00.

W świetlicy na os. Mirków (ul. A. Walentynowicz 24) we wtorek (7 września) dyżurowali rachmistrz Narodowego Spisu Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 oraz członek Gminnego Biura Spisowego. Ich pomoc w wypełnieniu formularza spisowego cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, w związku z tym w środę (8 września) ponownie będzie można liczyć na wsparcie rachmistrza. Zapraszamy w godz. 14.00–17.00. Uwaga! Wybierając się na dyżur należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz numery PESEL osób wspólnie zamieszkujących.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.