Duże zainteresowanie sobotnim dyżurem spisowym | Konstancin-Jeziorna

Duże zainteresowanie sobotnim dyżurem spisowym

27-09-2021
fot. Kurier Mazowiecki

Ponad 150 osób spisało się w minioną sobotę (25 września) w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Swojego ustawowego obowiązku nie wypełniło jednak jeszcze wielu mieszkańców gminy. Zapraszamy na kolejne dyżury rachmistrzów i członków Gminnego Biura Spisowego. 

W minioną sobotę (25 września) w całym kraju odbywały się dodatkowe dyżury rachmistrzów spisowych, w tym również w Konstancinie-Jeziornie. Z tej możliwości skorzystało ponad 150 mieszkańców naszej gminy. Głównie były to osoby, które nie mają w domu komputera lub dostępu do Internetu. Dzięki pomocy rachmistrzów spisowych oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy wypełnili swój ustawowy obowiązek. Tego dnia, byli obecni również reporterzy z Kuriera Mazowieckiego, którzy przeprowadzili wywiady z Dariuszem Zielińskim – drugim zastępcą burmistrza gminy, Bożeną Pindelską – sekretarzem gminy oraz osobami spisującymi się. Reportaż można było obejrzeć popołudniu na antenie TVP3. Dostępny jest on również teraz na stronie internetowej www.warszawa.tvp.pl.

Punkt spisowy czynny dłużej

Osoby, które jeszcze nie wywiązały się z ustawowego obowiązku mają na to tylko 4 dni (do 30 września). Zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77), gdzie rachmistrzowie i członkowie Gminnego Biura Spisowego będą pełnić dyżury od godz. 9.00 do godz. 19.00. Wybierając się na spotkanie z nimi pamiętajmy o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz numerów PESEL osób wspólnie z nami zamieszkujących. Ważne! Ze względu na sytuację epidemiczną termin wizyty należy wcześniej ustalić – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10. Zapraszamy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio