Nasza akcja: Spisz się w urzędzie i zdobądź upominek | Konstancin-Jeziorna

Nasza akcja: Spisz się w urzędzie i zdobądź upominek

15-06-2021

Nie masz Internetu? Nie wiesz jak wypełnić formularz spisowy? Przyjdź w dn. 21–24 czerwca br., w godz. 15.00-19.00, do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna i spisz się z naszą pomocą. Na osoby, które wezmą udział w akcji, czekają upominki.

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski – niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy wieku. Jest obowiązkowy.

Punk spisowy

Podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Osoby, które nie mają w domu komputera lub dostępu do Internetu, mogą spisać się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Punkt spisowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00 (ze względu na sytuację epidemiczną termin wizyty należy wcześniej ustalić telefonicznie pod nr.: 22 484 23 10).

Weź udział w akcji

Dodatkowo w dniach 21–24 czerwca br. zapraszamy do udziału w akcji „Spisz się w urzędzie”, podczas której członkowie Gminnego Biura Spisowego będą w godz. 15.00–19.00 pomagać mieszkańcom w spisie przez Internet. Na mieszkańców oprócz fachowego wsparcia czekają też drobne upominki. Również w tym przypadku zachęcamy do telefonicznej rezerwacji wizyty (pod nr. tel.: 22 484 23 10), wtedy unikniemy ewentualnego stania w kolejce. Wybierając się do magistratu pamiętajmy też o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz numerów PESEL osób wspólnie z nami zamieszkujących.

Autor
Patryk Siepsiak