Spisz się podczas 14. Festiwalu Otwarte Ogrody | Konstancin-Jeziorna

Spisz się podczas 14. Festiwalu Otwarte Ogrody

07-09-2021

Nie spisałeś się jeszcze przez Internet lub na infolinii? Czasu jest coraz mniej. Przyjdź i spisz się z naszą pomocą podczas 14. Festiwalu Otwarte Ogrody. Zapraszamy mieszkańców gminy na dyżur rachmistrza spisowego w sobotę (11 września) w godz. 12.00–16.00 w ogrodzie willi Kamilin (ul. Piłsudskiego 42).

Coraz mniej czasu pozostało na wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Warto się pospieszyć, ponieważ za niedopełnienie tego obowiązku grożą kary pieniężne. Osoby, które nie mają w domu komputera lub dostępu do Internetu, mogą spisać się z naszą pomocą. W najbliższą sobotę (11 września) w godz. 12.00–16.00 zapraszamy mieszkańców gminy do ogrodu w willi Kamilin (ul. Piłsudskiego 42), gdzie dyżur pełnić będzie rachmistrz spisowy. Wybierając się na spotkanie z rachmistrzem pamiętajmy o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz numerów PESEL osób wspólnie z nami zamieszkujących.

Gminny punkt spisowy

Przypominamy! Od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00 zapraszamy też do punktu spisowego mieszczącego w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Członkowie Gminnego Biura Spisowego chętnie pomogą w wypełnieniu formularza spisowego przez Internet. W dniach 27–30 września punkt będzie czynny codziennie w godz. 9.00–19.00. Ważne! Ze względu na sytuację epidemiczną termin wizyty należy wcześniej ustalić – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.