Spisz się przez Internet i wygraj samochód | Konstancin-Jeziorna

Spisz się przez Internet i wygraj samochód

26-04-2021

Biorąc udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 przez Internet, nie tylko realizujesz obywatelski obowiązek, ale również masz szansę wygrać samochód osobowy. Oprócz aut czekają także bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł. Spisz się już dziś!

Spisując się przez Internet zyskujesz szansę na wygranie jednej z wielu nagród. Nie czekaj do ostatniej chwili. Spisz się, pobierz unikatowy kod i zgłoś chęć udziału w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Ważne! Do udziału w loterii wymagane jest posiadanie konta poczty elektronicznej (e-mail), na które wysyłany jest unikatowy kod.

Jak wziąć udział w loterii?

Udział w loterii jest bardzo prosty:

 • wejdź na stronę spis.gov.pl i spisz się w dogodnej dla siebie chwili;
 • po zakończeniu formularza spisowego, potwierdź chęć uczestnictwa w loterii;
 • pobierz i zachowaj unikatowy 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii;
 • zgłoś go na stronie loteria.spis.gov.pl w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r.;
 • oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś.

Im wcześniej spiszesz się przez Internet i zgłosisz do loterii, tym masz więcej szans na wygraną – będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań. Osoby, które zgłoszą kod do loterii najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 7 losowaniach. Ich terminy oraz szczegóły sprawdzisz w regulaminie dostępnym na stronie loteria.spis.gov.pl. Będzie o nich też przypominać Główny Urząd Statystyczny w swoich mediach społecznościowych. Pierwsze losowanie już 7 maja.

Co można wygrać?

Nagrodami w loterii są bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł. W losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca 2021 r., do szczęśliwców trafi 16 samochodów osobowych Toyota Yaris – po jednym dla każdego województwa. W losowaniu finałowym wezmą udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia. Jeśli masz pytania, zadzwoń na infolinię loterii dostępną pod numerem 22 871 99 21 (czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub poszukaj informacji na stronie loteria.spis.gov.pl. Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Autor
Główny Urząd Statystyczny

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.