Spisz się z naszą pomocą – kolejne dyżury rachmistrzów | Konstancin-Jeziorna

Spisz się z naszą pomocą – kolejne dyżury rachmistrzów

10-09-2021

Kto się jeszcze nie spisał? Jest na to czas tylko do końca września! W razie czego rachmistrzowie i członkowie Gminnego Biura Spisowego służą pomocą. Najbliższe dyżury już w sobotę (11 września) w Konstancinie-Jeziornie i w poniedziałek (13 września) w Gassach. Zapraszamy!

Coraz mniej czasu pozostało na wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Warto się pospieszyć, ponieważ za niedopełnienie tego obowiązku grożą kary pieniężne. Osoby, które nie mają w domu komputera lub dostępu do Internetu, mogą spisać się z naszą pomocą. Zapraszamy na kolejne dyżury rachmistrzów i członków Gminnego Biura Spisowego:

 • 11 września w godz. 12.00–16.00
  Ogród willi Kamilin (ul. Piłsudskiego 42);
   
 • 13 września w godz. 14.00–19.00
  Remiza OSP w Gassach (Gassy 13E);
   
 • 14 września w godz. 14.00–19.00
  Dom Ludowy w Bielawie (ul. Wspólna 13);
   
 • 16 września w godz. 13.00–17.00
  Biblioteka Publiczna – filia Skolimów (ul. Moniuszki 22B);
   
 • 20 września w godz. 14.00–19.00
  Dom Ludowy (Kępa Okrzewska 27).

Ważne! Wybierając się na spotkanie z rachmistrzem pamiętajmy o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz numerów PESEL osób wspólnie z nami zamieszkujących.

Gminny punkt spisowy

Od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00 zapraszamy też do punktu spisowego mieszczącego w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Członkowie GBS chętnie pomogą w wypełnieniu formularza spisowego przez Internet. W dniach 27–30 września punkt będzie czynny codziennie w godz. 9.00–19.00. Ważne! Ze względu na sytuację epidemiczną termin wizyty należy wcześniej ustalić – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.