Od 21 czerwca zapisy na sportowe „Lato w mieście 2023” | Konstancin-Jeziorna

Od 21 czerwca zapisy na sportowe „Lato w mieście 2023”

19-06-2023

Nauka popularnych dyscyplin sportowych, gry i zabawy, zajęcia na świeżym powietrzu czy wyjścia na basen to tylko jedne z wielu atrakcji, które czekają na dzieci i młodzież w ramach tegorocznej akcji „Lato w mieście”. Zapisy będą prowadzone od 21 do 30 czerwca.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na wakacje pełne atrakcji. Pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej dzieci i młodzież w wieku 8–14 lat, pozostające latem w mieście, będą miały możliwość aktywnie spędzić wolny czas. To wszystko od 24 lipca do 4 sierpnia w ramach corocznej akcji „Lato w mieście”.

Świetna zabawa

Akcja skierowana jest do uczniów mieszkających w gminie Konstancin-Jeziorna. Na najmłodszych i tych nieco starszych czeka świetna zabawa. W programie codziennych zajęć, odbywających się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–14.00, zaplanowano m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry i zabawy, wyjścia na pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji i plac zabaw, a także różne aktywności na świeżym powietrzu w Parku Zdrojowym. Uczestnicy będą pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapisy od 21 czerwca

Tegoroczne zapisy do akcji „Lato w mieście” będą prowadzone od 21 do 30 czerwca w biurze (w godz. 8.00–16.00) i recepcji (w godz. 16.00–19.00) GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Udział w zajęciach jest płatny – koszt to 75 zł od osoby za tydzień. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Regulamin i karta kwalifikacyjna dostępne są na stronie: www.gosir-konstancin.pl.

 

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Rzeka Jeziorka, w tle na brzegu znajdują się stoiska handlowe

    Jarmark Kultury Urzecza – święto tradycji i zabawy

    Już w niedzielę (25 maja) zapraszamy do Parku Zdrojowego na Jarmark Kultury Urzecza. Będzie to idealna okazja, aby poznać historię i kulturę ludową tego mikroregionu. Lista atrakcji jest długa a na niej m.in. warsztaty, rejsy łódkami, spektakl i występy artystyczne. Start o godz. 12.00.
  • Grafika zachęcająca do skorzystania z transportu

    Gmina zapewni bezpłatny transport do lokalu wyborczego w…

    1 czerwca, w dniu drugiej tury wyborów prezydenckich, gmina uruchomi specjalną linię autobusową dla mieszkańców obwodu głosowania nr 15. Z uwagi na to, że linia L14 w weekendy kursuje tylko na skróconej trasie, nowe połączenie umożliwi dojazd do lokalu wyborczego w Domu Ludowym w Cieciszewie.