Odbiór gabarytów, metali i tworzyw sztucznych dzień później | Konstancin-Jeziorna

Odbiór gabarytów, metali i tworzyw sztucznych dzień później

14-09-2023

Przypominamy o zmianie w harmonogramie wywozu odpadów wielkogabarytowych z sektora 2. oraz metali i tworzyw sztucznych z sektorów 1. i 2. Wspomniane frakcje zostaną odebrane dzień później niż planowano – odpowiednio w czwartek (14 września) i w piątek (15 września). 

Zmiany terminów odbioru odpadów wielkogabarytowych dotyczą sektora 2., a metali i tworzyw sztucznych – sektorów 1.i 2., wszystkie obejmują teren Konstancina-Jeziorny. 

Odbiór dzień później

Zgodnie z obowiązującym harmonogramem odpady wielkogabarytowe z sektora 2. miały zostać odebrane w środę (13 września). Jednak ze względów logistycznych ich wywóz firma Jarper przełożyła na czwartek (14 września). Z kolei metale i tworzywa sztuczne zamiast 14 września zostaną odebrane z sektorów 1. i 2. w piątek (15 września). Odpady te zostaną zabrane razem z papierem przez samochody dwukomorowe. Jarper przeprasza za niedogodności i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Reklamacje

Przypominamy, że reklamacje dotyczące nieodebrania odpadów czy braku worków na odpady należy zgłaszać w terminie do 24 godzin po planowanej dacie ich odbioru do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy. Można to zrobić telefonicznie pod nr. 22 484 24 22–23, mailowo na adres: odpadyatkonstancinjeziorna [dot] pl lub poprzez bezpłatną aplikację Evenio.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.