Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka | Konstancin-Jeziorna

Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

30-11-2022

Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.

W zabawie wezmą udział dzieci ze wszystkich gminnych przedszkoli. A co czeka małych sportowców w tym roku? Slalom z piłką między pachołkami, skoki w workach, wyścig kangurów  i bieg z przeszkodami – to tylko niektóre konkurencje, z którymi przyjdzie się im zmierzyć. Wszystko oczywiście pod czujnym nadzorem opiekunów. Tego dnia nie będzie przegranych. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowy medal i pluszowy upominek. Zapowiada się niezła zabawa. Imprezę w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) poprowadzi aktor i konferansjer – Zbigniew Kozłowski. Zapraszamy do kibicowania. Start o godz. 10.00.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.