Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka | Konstancin-Jeziorna

Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

30-11-2022

Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.

W zabawie wezmą udział dzieci ze wszystkich gminnych przedszkoli. A co czeka małych sportowców w tym roku? Slalom z piłką między pachołkami, skoki w workach, wyścig kangurów  i bieg z przeszkodami – to tylko niektóre konkurencje, z którymi przyjdzie się im zmierzyć. Wszystko oczywiście pod czujnym nadzorem opiekunów. Tego dnia nie będzie przegranych. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowy medal i pluszowy upominek. Zapowiada się niezła zabawa. Imprezę w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) poprowadzi aktor i konferansjer – Zbigniew Kozłowski. Zapraszamy do kibicowania. Start o godz. 10.00.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • fot. UMiG Piaseczno, Maciej Wesołowski

    Koncepcja budowy ul. Działkowej – konsultacje projektowe

    Urząd Miasta i Gminy Piaseczno prowadzi konsultacje społeczne dotyczące koncepcji zagospodarowania pasa drogowego ul. Działkowej w Kierszku i Józefosławiu. Do 11 czerwca można składać wnioski i uwagi do przedstawionego projektu.
  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Dni Konstancina w stylu belle époque – parada, piknik i…

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.