Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka | Konstancin-Jeziorna

Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

30-11-2022

Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.

W zabawie wezmą udział dzieci ze wszystkich gminnych przedszkoli. A co czeka małych sportowców w tym roku? Slalom z piłką między pachołkami, skoki w workach, wyścig kangurów  i bieg z przeszkodami – to tylko niektóre konkurencje, z którymi przyjdzie się im zmierzyć. Wszystko oczywiście pod czujnym nadzorem opiekunów. Tego dnia nie będzie przegranych. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowy medal i pluszowy upominek. Zapowiada się niezła zabawa. Imprezę w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) poprowadzi aktor i konferansjer – Zbigniew Kozłowski. Zapraszamy do kibicowania. Start o godz. 10.00.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis oblodzenie. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Oblodzenie

    Pogoda znów zrobi się niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od północy do godz. 7.00 w sobotę (4 lutego). Drogi i chodniki mogą być śliskie.
  • Grafika wektorowa. Napis informujący o naborze do grup tematycznych wśród ekspertów i członków NGO, na tle warszawskich wieżowców.r

    Poszukiwani eksperci i przedstawiciele trzeciego sektora

    Stowarzyszenie Metropolia Warszaw przedłużyło nabór ekspertów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Zgłoszenia od kandydatów będą przyjmowane do 17 lutego 2023 r.