Poszukiwany wykonawca rewitalizacji kościoła | Konstancin-Jeziorna

Poszukiwany wykonawca rewitalizacji kościoła

09-07-2024

Zabytkowy kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Konstancinie-Jeziornie zostanie zrewitalizowany. Obecnie poszukiwany jest wykonawca prac konserwatorskich oraz robót budowlanych. Oferty można składać do 15 lipca br.   

W ubiegłym roku gmina Konstancin-Jeziorna pozyskała 300 tys. zł – z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – na rewitalizację zabytkowego kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Konstancinie-Jeziornie. Wniosek o dofinansowanie w imieniu parafii złożyła gmina, gdyż w ramach tego programu o wsparcie mogły ubiegać się jedynie jednostki samorządowe. 

Parafia jako beneficjent dotacji właśnie ogłosiła postepowanie zakupowe, które ma wyłonić wykonawcę inwestycji. Oferty można składać w terminie do 15 lipca br. Szczegóły dotyczące postępowania dostępne są do pobrania poniżej. 

W ramach planowanych prac konserwatorskich oraz robót budowlanych m.in. w środku budynku zostaną wykonane nowe tynki i pomalowane ściany, a na zewnątrz naprawiony i zabezpieczony cokół. Wszystko ma być gotowe do 15 listopada br. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Zapytanie ofertowe 208.48 KB
Formularz ofertowy 171.05 KB
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych 180.57 KB
Klauzula informacyjna 189 KB
Umowa 148.19 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

    Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
  • Mapa ulica

    Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

    Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.