Przejazd na rolkach i rowerach przez Konstancin-Jeziornę | Konstancin-Jeziorna

Przejazd na rolkach i rowerach przez Konstancin-Jeziornę

12-06-2024

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”. Tegoroczny wieczorny przejazd rolkarzy, wrotkarzy i rowerzystów ulicami miasta już w najbliższą sobotę (15 czerwca) o godz. 19.30. Wcześniej, o godz. 18.30 odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

Już w najbliższą sobotę (15 czerwca) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”, czyli wieczorny przejazd ulicami miasta.

Start o godz. 19.30 sprzed siedziby ośrodka przy ul. Stefana Żeromskiego 15 (zbiórka od ul. Piasta). Trasa przejazdu prowadzić będzie ulicami: Piasta, Józefa Piłsudskiego, Stefana Batorego, Piotra Skargi, Źródlaną, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Mostową, Szpitalną, Graniczną, Oborską, Sanatoryjną, Bolesława Prusa, Chylicką, Bolesława Prusa, Graniczną, Potulickich, Warecką, Józefa Piłsudskiego i Piasta. Uczestnicy będą mieli do pokonania blisko 13 km. Wcześniej, o godz. 18.30, na terenie GOSiR-u odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji publicznej. Regulamin oraz szczegółowa trasa przejazdu dostępne są na stronie: www.gosir-konstancin.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.