Przerwa w działaniu punktu informacyjnego dla uchodźców | Konstancin-Jeziorna

Przerwa w działaniu punktu informacyjnego dla uchodźców

14-07-2023

Ważna informacja dla obywateli Ukrainy. Od 17 do 21 lipca punkt informacyjny, działający w konstancińskim magistracie, będzie nieczynny. W tych dniach informacje będą udzielane wyłącznie w języku polskim w Biurze Obsługi Mieszkańca. Punkt wznowi działalność 24 lipca. Przepraszamy za niedogodności.

Od ponad roku punkt mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Uchodźcy z Ukrainy mogą uzyskać w nim wszelkie niezbędne informacje związane z pobytem w Polsce, a także pomoc w wypełnieniu różnych dokumentów, w tym.m.in. wniosku o nadanie numeru PESEL. W punkcie w poniedziałki w godz. 9.00–16.30 i od wtorku do piątku w godz. 9.00–15.00 dyżuruje osoba posługująca się językiem ukraińskim i rosyjskim.

W najbliższych dniach punkt, w związku z okresem urlopowym, będzie nieczynny. Od 17 do 21 lipca wszelkie informacje będą udzielane w Biurze Obsługi Mieszkańca, wyłącznie w języku polskim. Zapraszamy w poniedziałki w godz. 9.00–17.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 9.00–15.00. Punkt ponownie zostanie otwarty w poniedziałek 24 lipca. Przepraszamy za niedogodności.


З 17 липня до 21 липня інформаційний пункт для біженців з України, що знаходиться в Уряді міста та гміни Констанцин-Єзьорна, не працюватиме. У ці дні всю необхідну інформацію можна буде отримати в Бюро Обслуговування Мешканців виключно польською мовою. Інформаційний пункт поновить свою роботу з 24 липня 2023 року. Перепрошуємо за незручності!

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

    Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

    Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.