Punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

Punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy będzie nieczynny

26-04-2023

Od 27 kwietnia do 8 maja punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy w konstancińskim magistracie będzie nieczynny. W tych dniach informacje będą udzielane wyłącznie w języku polskim w Biurze Obsługi Mieszkańca. Punkt wznowi działalność od 9 maja. Przepraszamy za niedogodności.

Od ponad roku punkt mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Uchodźcy z Ukrainy mogą uzyskać w nim wszelkie niezbędne informacje związane z pobytem w Polsce, a także pomoc w wypełnieniu wniosku o nadanie numeru PESEL. W punkcie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00 dyżuruje osoba posługująca się językiem ukraińskim i rosyjskim.

Od 27 kwietnia do 8 maja punkt będzie nieczynny. W tym czasie wszelkie informacje będą udzielane w Biurze Obsługi Mieszkańca, wyłącznie w języku polskim (pon. w godz. 9.00–17.00, wt.–pt. w godz. 9.00–15.00). Przepraszamy za niedogodności. Punkt ponownie zostanie otwarty w piątek 9 maja.


З 27 квітня до 8 травня інформаційний пункт для біженців з України не працюватиме. У ці дні всю необхідну інформацію можна буде отримати в Бюро Обслуговування Мешканців виключно польською мовою. Інформаційний пункт поновить свою роботу з 9 травня  2023 року. Перепрошуємо за незручності!

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.