Punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

Punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy będzie nieczynny

14-08-2023

Ważna informacja dla obywateli Ukrainy. Od 16 do 18 sierpnia punkt informacyjny, działający w konstancińskim magistracie, będzie nieczynny. W tych dniach informacje będą udzielane wyłącznie w języku polskim w Biurze Obsługi Mieszkańca. Punkt wznowi działalność 21 sierpnia. Przepraszamy za niedogodności.

Od ponad roku punkt mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Uchodźcy z Ukrainy mogą uzyskać w nim wszelkie niezbędne informacje związane z pobytem w Polsce, a także pomoc w wypełnieniu różnych dokumentów, w tym.m.in. wniosku o nadanie numeru PESEL. W punkcie w poniedziałki w godz. 9.00–16.30 i od wtorku do piątku w godz. 9.00–15.00 dyżuruje osoba posługująca się językiem ukraińskim i rosyjskim.

W najbliższych dniach punkt, w związku z okresem urlopowym, będzie nieczynny. Od 16 do 18 sierpnia wszelkie informacje będą udzielane w Biurze Obsługi Mieszkańca (w godz. 9.00–15.00), wyłącznie w języku polskim. Punkt ponownie zostanie otwarty w poniedziałek 21 sierpnia. Przepraszamy za niedogodności.


З 16 серпня до 18 серпня інформаційний пункт для біженців з України, що знаходиться в Уряді міста та гміни Констанцин-Єзьорна, не працюватиме. У ці дні всю необхідну інформацію можна буде отримати в Бюро Обслуговування Мешканців виключно польською мовою. Інформаційний пункт поновить свою роботу з 21 серпня 2023 року. Перепрошуємо за незручності!

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.
  • Strażacy podczas akcji gaśniczej pożaru budynku jednorodzinnego

    Pożar zniszczył dom, trwa zbiórka na jego odbudowę

    W jednej chwili życie Marty Romanowskiej i jej córek, mieszkanek Ciszycy, legło w gruzach. Kobieta, która na co dzień pracuje w konstancińskim magistracie, w pożarze domu straciła niemal cały dobytek. Ogień zniszczył dach oraz poddasze, a parter zalała woda. Trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.