Remont ul. Śniadeckich – brak przejazdu i zmiana trasy linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Remont ul. Śniadeckich – brak przejazdu i zmiana trasy linii L16

13-09-2023

Ulica Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie zyska nową nawierzchnię. Prace będą prowadzone od 19 do 21 września. W tych dniach należy spodziewać się utrudnień – droga zostanie wyłączona z ruchu, a autobusy linii lokalnej L16 ominą remontowany odcinek, m.in. ul. Kołobrzeską i Głowackiego.

W najbliższy wtorek (19 września) firma Fal-Bruk rozpocznie roboty drogowe na ul. Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie. Prace remontowe obejmą frezowanie jezdni oraz położenie nowego asfaltu – na odcinku od skrzyżowania z ul. Bema do skrzyżowania z ul. Bartosza Głowackiego z ul. Dolną. Roboty zakończą się w czwartek (21 września) około godz. 19.00.

Na czas prac ulica zostanie wyłączona z ruchu, a kursująca nią linia lokalna L16 będzie miała skróconą trasę – autobusy z ul. Piaseczyńskiej skręcą w ul. Chylicką – z pominięciem odcinka trasy: ul. Kołobrzeska, ul. Bartosza Głowackiego i ul. Śniadeckich oraz fragmentu ul. Pułaskiego.

Po zakończeniu remontu – w piątek (22 września) – autobusy L16 wrócą na swoją stałą trasę. Zmieniony rozkład jazdy linii L16 dostępny będzie na stronie www.wtp.waw.pl. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.