Remont ul. Śniadeckich – brak przejazdu i zmiana trasy linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Remont ul. Śniadeckich – brak przejazdu i zmiana trasy linii L16

13-09-2023

Ulica Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie zyska nową nawierzchnię. Prace będą prowadzone od 19 do 21 września. W tych dniach należy spodziewać się utrudnień – droga zostanie wyłączona z ruchu, a autobusy linii lokalnej L16 ominą remontowany odcinek, m.in. ul. Kołobrzeską i Głowackiego.

W najbliższy wtorek (19 września) firma Fal-Bruk rozpocznie roboty drogowe na ul. Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie. Prace remontowe obejmą frezowanie jezdni oraz położenie nowego asfaltu – na odcinku od skrzyżowania z ul. Bema do skrzyżowania z ul. Bartosza Głowackiego z ul. Dolną. Roboty zakończą się w czwartek (21 września) około godz. 19.00.

Na czas prac ulica zostanie wyłączona z ruchu, a kursująca nią linia lokalna L16 będzie miała skróconą trasę – autobusy z ul. Piaseczyńskiej skręcą w ul. Chylicką – z pominięciem odcinka trasy: ul. Kołobrzeska, ul. Bartosza Głowackiego i ul. Śniadeckich oraz fragmentu ul. Pułaskiego.

Po zakończeniu remontu – w piątek (22 września) – autobusy L16 wrócą na swoją stałą trasę. Zmieniony rozkład jazdy linii L16 dostępny będzie na stronie www.wtp.waw.pl. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.