Lato w mieście na sportowo – ruszyły zapisy na zajęcia | Konstancin-Jeziorna

Lato w mieście na sportowo – ruszyły zapisy na zajęcia

18-06-2021

Dla dzieci, które spędzą nadchodzące wakacje w domu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotował ofertę ciekawych zajęć w ramach akcji „Lato w mieście 2021”. W piątek (18 czerwca) ruszyły zapisy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 czerwca.

Tegoroczne „Lato w mieście”, organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się w dwóch tygodniowych turnusach: od 2 do 6 sierpnia oraz od 9 do 13 sierpnia.

Świetna zabawa

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat (rok urodzenia 2009–2013), jednak tylko tych, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Na najmłodszych czeka świetna zabawa. W programie przewidziano m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, gry, a także wyjścia na pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, plac zabaw i do Parku Zdrojowego. Dzieci w godz. 9.00–15.00 będą pod nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów sportu – nauczycieli wychowania fizycznego. A to wszystko przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Ważne! Rodzice są zobowiązani do zapewnienia dziecku posiłku regeneracyjnego, np. kanapki.

Zapisy

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zapisy, na podstawie ważnej Konstancińskiej Karty Mieszkańca – wystawionej na dziecko lub jego rodzica/opiekuna prawnego, będą przyjmowane od 18 do 22 czerwca 2021 r. w biurze (w godz. 12.00–16.00) oraz w recepcji (w godz. 16.00-19.00) ośrodka sportu (ul. S. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin akcji, oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie www.gosir-konstancin.pl.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Remont chodnika. Na pierwszej części chodnika położona jest kostka brukowa, dalej widać ziemie, na której dopiero będzie ona kładziona. Wejście na chodnik jest ogrodzone, biało czerwonym szlabanem.

    Będzie bezpieczniej, wymiana chodnika przy ul. Bielawskiej

    Wysłużone płyty zastąpi kostka brukowa. Właśnie ruszyła wymiana chodnika po północnej stronie ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Prace remontowe wykonuje firma Bruk-Bud z Poświętnego.
  • Łódka płynąca po wodzie. Na dziobie leży kobieta, która czyta książkę. W tle widać góry.

    Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży”

    Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zachęca do udziału w konkursie „Książka w podróży”. Zadanie jest proste – trzeba tylko zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej książnicy. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody.