Narodowy Dzień Sportu w Konstancinie-Jeziornie | Konstancin-Jeziorna

Narodowy Dzień Sportu w Konstancinie-Jeziornie

12-09-2022

Nightskating, rodzinny trening piłki nożnej, gra terenowa i zajęcia zumby – to tylko niektóre atrakcje Narodowego Dnia Sportu w Konstancinie-Jeziornie, który w tym roku dołączył do partnerów tej ogólnopolskiej akcji. Zapraszamy już w najbliższy weekend (17 i 18 września).

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna popularyzująca sport i zdrowie dedykowana wszystkim, którzy kochają sport i uprawiają go zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Organizowana jest od 2012 r. przez Fundację Zwalcz Nudę, we współpracy z partnerami wydarzenia. W tym roku dołączył do nich Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Atrakcje dla wszystkich

W ramach Narodowego Dnia Sportu już w najbliższy weekend (17–18 września) będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych treningach w wielu dyscyplinach sportowych. W programie wydarzenia są m.in. warsztaty dla początkujących rolkarzy i wrotkarzy, rodzinny trening piłki nożnej oraz pokazowe zajęcia zumby i jogi. Ale to jeszcze nie wszystko. Planowane są jeszcze i nightskating, czyli przejazd rolkarzy, wrotkarzy i rowerzystów ulicami Konstancina-Jeziorny oraz gra terenowa.

Udział bezpłatny

W Parku Zdrojowym zaprezentują się także grupy taneczne, które na co dzień doskonalą swoje umiejętności na zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji – ER-Nesta z instruktorem Ernestem Kolkiem oraz Zumba Gold z prowadzącą Iwoną Rogalską. Uczestnictwo we wszystkich zajęciach i wydarzeniach jest całkowicie bezpłatne. Zapraszamy! Szczegółowy program poniżej.

17 września (sobota)

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15)

 • 16.30–18.00 Warsztaty dla początkujących rolkarzy i wrotkarzy.
 • 18.00 Nightskating – przejazd rolkarzy, wrotkarzy i rowerzystów ulicami Konstancina-Jeziorny.
  • Start: parking przy GOSiR / Trasa: około 13 km / Przebieg TRASY.

18 września (niedziela)

Ścieżka zdrowia im. Tomasza Hopfera (ul. Od Lasu)

 • 9.00 Nordic walking (zbiórka przy Gospodzie Zalewajka, zabierz własne kije i wodę).

Hala GOSiR (ul. Żeromskiego 15)

 • 9.30–11.00 Trening piłki nożnej rodzica z dzieckiem (bez ograniczeń wiekowych, KS Konstancin).
 • 12.00–15.00 Turniej tenisa stołowego (kategoria open, bez ograniczeń wiekowych).

Park Zdrojowy

 • 12.50 Zumba na rozgrzewkę z Garden Club Sports & Health.
 • 13.00 Gra terenowa z Garden Club Sports & Health.
 • 14.00 Zumba z Garden Club Sports & Health.
 • 14.30 Joga z Garden Club Sports & Health (zabierz własną matę lub ćwicz na trawie).
 • 16.00 Występ grupy Er-Nesta z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 • 16.30 Występ grupy Zumba Gold z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 • Ponadto: Na miejscu namiot Garden Club Sports & Health, a w nim animacje, zajęcia prosport, tenis dla dzieci i dorosłych.

Grafika wektorowa promująca Narodowy Dzień Sportu w Konstancinie-Jeziornie. Treść znajdująca się na plakacie zawarta jest w artykule.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

 • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

  Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

  Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
 • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

  To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

  To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.