Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych | Konstancin-Jeziorna

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych

23-11-2023
fot. Freepik

We wtorek (28 listopada) w konstancińskim magistracie odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych dotyczące pozyskiwania dotacji. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. kto może ubiegać się o wsparcie z budżetu gminy oraz jak prawidłowo rozliczy dotację. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.  

28 listopada o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 8 w konstancińskim magistracie (ul. Piaseczyńskiej 77) odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Ma ono za zadanie przybliżyć tematykę pozyskiwania dotacji na postawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in: kto może ubiegać się o dotację z budżetu gminy na realizację zadania publicznego, jakie wydatki mogą być finansowane z dotacji, a także w jaki sposób należy rozliczyć taką dotację i udokumentować osiągnięte rezultaty.

Na szkolenie zaproszeni są wszyscy zainteresowani, w tym – przede wszystkim – przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.

 

 

 

 

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.