Twoje zdanie się liczy! Zgłoś priorytetowe zadania | Konstancin-Jeziorna

Twoje zdanie się liczy! Zgłoś priorytetowe zadania

02-08-2021

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu rocznego Programu współpracy na 2022 rok. Uwagi i propozycje można składać do 8 sierpnia br.

Konsultacje społeczne mają pomóc samorządowi województwa Mazowieckiego w wyborze priorytetowych zadań publicznych w zakresie współpracy województwa i organizacji pozarządowych w 2022 roku. Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym Programem współpracy jest Program obowiązujący na ten rok.

Uwagi i propozycje do projektu Programu współpracy na 2022 rok można składać na formularzu konsultacyjnym, który dostępny jest na stronie internetowej Województwa Mazowieckiego.

Formularz można wypełnić i przesłać:

 • na stronie internetowej: www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/program-wspolpracy,
 • mailem: dialogatmazovia [dot] pl,
 • pocztą na adres:
  Biuro Dialogu i Inicjatyw Społecznych
  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie 
  ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa  
  z dopiskiem „Program współpracy 2022”.

Jest na to czas do 8 sierpnia br. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

  Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

  Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

  W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.