Twoje zdanie się liczy! Zgłoś priorytetowe zadania | Konstancin-Jeziorna

Twoje zdanie się liczy! Zgłoś priorytetowe zadania

26-09-2022

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu rocznego Programu współpracy na 2023 rok. Uwagi i propozycje można składać do 14 października br.

Konsultacje społeczne mają pomóc samorządowi województwa Mazowieckiego w wyborze priorytetowych zadań publicznych w zakresie współpracy województwa i organizacji pozarządowych w 2023 roku. 

Uwagi i propozycje do projektu Programu współpracy na 2023 rok można składać na formularzu konsultacyjnym, który dostępny jest na stronie internetowej www.dialog.mazovia.pl.

Formularz można wypełnić i złożyć:

 • osobiście
  • w godz. 8.00–16.00 w punktach podawczych w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26, ul. Skoczylasa 4, z dopiskiem na kopercie „Konsultacje Programu współpracy 2023”;
  • w godz. 8.00–15.00 w jednej z Delegatur Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, z dopiskiem na kopercie „Konsultacje Programu współpracy 2023” – m.in. w Piasecznie ul. Puławska 38;
 • pocztą na adres: 
  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa
  z dopiskiem na kopercie „Konsultacje Programu współpracy 2023”;
 • mailem: dialogatmazovia [dot] pl;
 • za pośrednictwem portalu e-PUAP na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Jest na to czas do 14 października br

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

  Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

  Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
 • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

  Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

  Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.