Ukazał się nowy numer biuletynu informacyjnego | Konstancin-Jeziorna

Ukazał się nowy numer biuletynu informacyjnego

09-06-2021

Najnowszy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” już jest! W numerze piszemy m.in. o uchwale krajobrazowej, szczepieniach przeciw COVID-19, kontrolach segregacji odpadów oraz wakacjach z Hugonówką. Magazyn jest dostępny online oraz w wersji papierowej.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o: uchwale krajobrazowej, finansowym podsumowaniu ubiegłego roku, spisie powszechnym, szczepieniach przeciw COVID-19, społecznych akcjach sprzątania i drugim życiu konstancińskich willi. W najnowszym wydaniu BIG przeczytacie też o wakacyjnym wypoczynku w letnisku, a także znajdziecie imprezowy rozkład jazdy na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do lektury!

Ruszyła dystrybucja

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w środę (9 czerwca). Bezpłatne czasopismo tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Konstancińskim Domu Kultury. Część nakładu trafi też do skrzynek pocztowych mieszkańców wybranych osiedli Konstancina-Jeziorny i okolic.

Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również w wirtualnej czytelni dostępnej na stronie: issuu.com/konstancin-jeziorna.

Autor
PWZ
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Remont chodnika. Na pierwszej części chodnika położona jest kostka brukowa, dalej widać ziemie, na której dopiero będzie ona kładziona. Wejście na chodnik jest ogrodzone, biało czerwonym szlabanem.

    Będzie bezpieczniej, wymiana chodnika przy ul. Bielawskiej

    Wysłużone płyty zastąpi kostka brukowa. Właśnie ruszyła wymiana chodnika po północnej stronie ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Prace remontowe wykonuje firma Bruk-Bud z Poświętnego.
  • Łódka płynąca po wodzie. Na dziobie leży kobieta, która czyta książkę. W tle widać góry.

    Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży”

    Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zachęca do udziału w konkursie „Książka w podróży”. Zadanie jest proste – trzeba tylko zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej książnicy. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody.