Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy” | Konstancin-Jeziorna

Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy”

03-11-2022

Najnowszy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” jest już dostępny. W numerze piszemy m.in. o nowej siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej, kontrolach urzędników dotyczących przestrzegania uchwały krajobrazowej oraz segregacji odpadów komunalnych. Magazyn jest dostępny online oraz w wersji papierowej.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o nowej siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej, kontrolach urzędników dotyczących przestrzegania uchwały krajobrazowej oraz segregacji odpadów komunalnych. Warto przeczytać również o otwarciu Klubu Senior+, dopłatach do ogrzewania oraz wynikach egzaminów ósmoklasisty. W najnowszym wydaniu BIG znajdziecie też imprezowy rozkład jazdy na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do lektury!

Ruszyła dystrybucja

Dystrybucję biuletynu rozpoczęliśmy w środę (2 listopada). Jest on dostępny nieodpłatnie w kilkunastu placówkach na terenie miasta i gminy, m.in.: w sklepach i zakładach usługowych, instytucjach publicznych – Urzędzie Miasta i Gminy, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury, Bibliotece Publicznej i jej filiach, a także w przychodniach zdrowia oraz w Punkcie Informacji Turystycznej.

Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również w wirtualnej czytelni dostępnej na stronie: issuu.com/konstancin-jeziorna.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.
  • Grupa osób na tle ścianki promocyjnej z napisem metropolia warszawska

    Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” ma nowy zarząd

    Przedstawiciele gmin i powiatów zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Metropolia Warszawa” spotkali się w czwartek (13 czerwca), aby podsumować 2023 r. i wybrać nowy zarząd. Konstanciński samorząd na walnym zgromadzeniu reprezentowali burmistrz Michał Wiśniewski i jego zastępczyni Katarzyna Tusińska.