Ukazał się wakacyjny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy | Konstancin-Jeziorna

Ukazał się wakacyjny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy

08-07-2022

Wakacyjny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna już jest! Piszemy w nim m.in. o karach za nielegalne reklamy, gminnych inwestycjach, kontrolach segregacji odpadów oraz jubileuszu współpracy partnerskiej z Hranicami i Denzlingen. Magazyn jest dostępny online oraz w wersji papierowej.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o:  inwestycjach, walce z nielegalnymi poborami wody i zrzutami ścieków, karach za nielegalne reklamy, bezpiecznym wypoczynku nad wodą oraz letniej ofercie zajęć sportowo-kulturalnych przygotowanych przez placówki oświatowe i gminne jednostki organizacyjne. 

W najnowszym wydaniu BIG znajdziecie też wakacyjny przewodnik po najważniejszych turystycznych atrakcjach gminy Konstancin-Jeziorna, a także imprezowy rozkład jazdy na lipiec i sierpień. Zachęcamy do lektury!

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w piątek (8 lipca). Bezpłatne czasopismo tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Konstancińskim Domu Kultury. Zachęcamy do lektury. Magazyn dostępne jest w wersji papierowej oraz online (do pobrania poniżej). 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.