Zapraszamy dzieci z Ukrainy na zajęcia opiekuńcze | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy dzieci z Ukrainy na zajęcia opiekuńcze

04-03-2022

Od najbliższego poniedziałku (7 marca) zapraszamy dzieci z Ukrainy na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Będą one prowadzone w godz. 14.00–19.00 w świetlicy środowiskowej, mieszczącej się w willi Gryf przy ul. Sobieskiego 13 w Konstancinie-Jeziornie.

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna od kilku dni przyjmują pod swoje dachy uchodźców z pogrążonej w wojnie Ukrainy. W większości przypadków są to kobiety z dziećmi, którym teraz trzeba wypełnić wolny czas. Jedną z opcji są zajęcia opiekuńczo-wychowawcze prowadzone w świetlicy środowiskowej, mieszczącej się w willi Gryf przy ul. Sobieskiego 13.

Od najbliższego poniedziałku (7 marca) zapraszamy na nie wszystkie dzieci z Ukrainy, które w ostatnim czasie przybyły do Konstancina-Jeziorny i okolic. Zajęcia będą prowadzone codziennie (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godz. 14.00–19.00. Dzieci mogą liczyć na opiekę, ciekawe zajęcia edukacyjne, a także gry i zabawy. Będzie to też doskonała okazja do integracji z polskimi rówieśnikami.


З понеділка по п'ятницю з 14.00-19.00 запрошуємо дітей з України на виховні та доглядальні години. Початок: 7 березня. Місце: вілла Gryf (вул. Sobieskiego 13), Konstancin-Jeziorna.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.