Uwaga kierowcy! W poniedziałek remont ul. Kołobrzeskiej | Konstancin-Jeziorna

Uwaga kierowcy! W poniedziałek remont ul. Kołobrzeskiej

23-09-2022

Sezon robót drogowych trwa na dobre. W poniedziałek (26 września) frezowana będzie nawierzchnia ul. Kołobrzeskiej – na odcinku od ul. Chylickiej do wjazdu na osiedle przy ul. Kołobrzeska 52 F– K. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Mieszkańców Konstancina-Jeziorny czekają utrudnienia. W poniedziałek (26 września) od godzin porannych, frezowana będzie nawierzchnia ul. Kołobrzeskiej – na odcinku od ul. Chylickiej do wjazdu na osiedle przy ul.  Kołobrzeska 52 F–K. Tego dnia drogowcy wyleją na wspomnianym odcinku również nowy asfalt. Na ten czas droga zostanie wyłączona z ruchu – nie będzie przejazdu ul. Kołobrzeską do ul. Chylickiej. Z osiedla możliwy będzie wyjazd tylko do ul. Pułaskiego. Za utrudnienia przepraszamy. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.