Uwaga mieszkańcy, zmiany odbioru odpadów w sektorze trzecim | Konstancin-Jeziorna

Uwaga mieszkańcy, zmiany odbioru odpadów w sektorze trzecim

22-03-2024

Uwaga mieszkańcy! Konsorcjum warszawskich firm Partner i Partner Dariusz Apelski informuje o zmianach w harmonogramie wywozu odpadów z sektora 3: zmieszanych, bio kuchennych i pochodzących z ogrodów oraz metali i tworzyw sztucznych. Wspomniane frakcje zostaną odebrane odpowiednio w środę (3 kwietnia), w czwartek (4 kwietnia) oraz w sobotę (6 kwietnia).   

Zmiany terminów odbioru odpadów zmieszanych, bio kuchennych i pochodzących z ogrodów oraz metali i tworzyw sztucznych dotyczą sektora 3., który obejmuje: Bielawę bez nieruchomości przy ulicy Mirkowskiej od ulicy Warszawskiej do Bielawskiej, Ciszycę, Czernidła, Habdzin, Kierszek, Kępę Oborską, Kępę Okrzewską, Łęg, Obórki, Okrzeszyn i Opacz.

Odbiór później

Zgodnie z obowiązującym harmonogramem odpady bio kuchenne i z ogrodu z sektora 3. powinny zostać odebrane w środę (3 kwietnia). Jednak ze względów logistycznych ich wywóz konsorcjum warszawskich firm Partner i Partner Dariusz Apelski przełożył na czwartek (4 kwietnia). Z kolei metal i tworzywa sztuczne zamiast 4 kwietnia zostaną odebrane z sektora 3. dwa dni później, czyli w sobotę (6 kwietnia). Natomiast odbiór odpadów zmieszanych został dodatkowo zaplanowany na środę (3 kwietnia). Wcześniej nie było tego terminu w harmonogramie. Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz konsorcjum warszawskich firm Partner i Partner Dariusz Apelski przeprasza za niedogodności i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Reklamacje

Przypominamy, że reklamacje dotyczące nieodebrania odpadów czy braku worków na odpady należy zgłaszać w terminie do 24 godzin po planowanej dacie ich odbioru do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy. Można to zrobić telefonicznie pod nr. 22 484 24 22–23, mailowo na adres: odpadyatkonstancinjeziorna [dot] pl lub poprzez bezpłatną aplikację Evenio.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.