W każdy poniedziałek bezpłatna joga dla początkujących | Konstancin-Jeziorna

W każdy poniedziałek bezpłatna joga dla początkujących

12-02-2024

Ruszają regularne i bezpłatne zajęcia jogi adresowane do początkujących. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna w każdy poniedziałek (od 12 lutego) do Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy. Start o godz. 18.40.

Ćwiczenie jogi przynosi wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Działa terapeutycznie na liczne schorzenia, wzmacnia mięśnie, odpręża. Możecie przekonać się o tym uczestnicząc w bezpłatnych zajęciach, które od 12 lutego ruszają w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. GOSiR zaprasza w każdy poniedziałek w godz. 18.40–19.55. Jogę dla początkujących prowadzi instruktorka Marta Chmielewska-Racławska. Zajęcia są bezpłatne dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna (zapisy przed rozpoczęciem spotkania). Uczestnicy powinni pamiętać o zabraniu na zajęcia butów sportowych, wody, ręcznika i maty do ćwiczeń.

Autor
GOSiR

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.