W najbliższy czwartek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej | Konstancin-Jeziorna

W najbliższy czwartek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

19-09-2023

W czwartek (21 września) o godz. 14.00 odbędzie się 59. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona w całości jednej uchwale w sprawie uchylenia trzech uchwał dotyczących wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Leśnej. Chodzi o działki o nr. 54, 55 i 56 z obrębu 03-16.

Czwartkowa sesja (21 września) zwołana została na wniosek 1/4 ustawowego składu Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie miała ona charakter stacjonarny. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 14.00 w siedzibie ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. W proponowanym porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt dotyczący podjęcia uchwały w sprawie uchylenia uchwał o nr. 623/8/53/2023, 624/8/53/2023 i 625/8/53/2023 Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna z dnia 8 lutego 2023 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Leśnej, stanowiących działki ewidencyjne nr 54, nr 55 i nr 56 z obrębu 03-16.

Projekt uchwały dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja (esesja.tv).

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Zawiadomienie o 59. sesji Rady Miejskiej 40.41 KB
Projekt uchwały 130.44 KB

Najnowsze aktualności

  • Kobieta przed komputerem

    Rezerwacja wizyt w urzędzie online – nowe udogodnienie dla…

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wprowadza kolejne udogodnienie. Od środy (11 marca) wizytę w Biurze Obsługi Mieszkańców można rezerwować online. Wystarczy wejść na stronę: bezkolejki.eu/umigkonstancinjeziorna. 
  • Plakat informujący o spotkaniu z Dorotą Wellman. Po prawej stronie zdjęcia uśmiechnięta dziennikarka w czerwonej bluzce. Po lewej stronie napisy: Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na spotkanie z Dorotą Wellman, 13 marca (piątek) 2026 r. godz. 18.00. Miejsce: Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77. Na dole napis: Wstęp wolny oraz logo Biblioteki Publicznej (BPKJ).

    Spotkanie z Dorotą Wellman już 13 marca w ratuszu – wstęp…

    Już w najbliższy piątek (13 marca) o godz. 18.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy odbędzie się spotkanie z Dorotą Wellman – jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich dziennikarek. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy o mediach, literaturze i wyzwaniach współczesnego świata. Wstęp wolny.