Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’ | Konstancin-Jeziorna

Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’

18-11-2022

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wyróżniony w konkursie na najciekawszą wakacyjną inicjatywę dla dzieci i młodzieży. Jednostka została doceniona za tegoroczną akcję ,,Lato w mieście’’.

Organizatorem konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego podczas tegorocznych wakacji byli Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Komenda Stołeczna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu.

Dyplom i bon podarunkowy

Wśród przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu znalazła się wakacyjna akcja organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na początku listopada  nagrodzono najciekawsze inicjatywy. Laureatem konkursu został Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu, ale konstancińskie sportowe ,,Lato w mieście’’ znalazło się wśród wyróżnionych. Podziękowania oraz bon podarunkowy z rąk nadinsp. Pawła Dzierżaka, komendanta stołecznego policji, odebrał Mariusz Kochański, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ciekawy program

W tym roku z wakacyjnej oferty, w ramach akcji ,,Lato w mieście’’, skorzystało ponad 100 konstancińskich uczniów. Dzieci i młodzież podczas zajęć doskonalili grę w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego czy piłkę ręczną. Były też zajęcia przy muzyce, konkursy plastyczne oraz spotkania z gośćmi. Uczniów odwiedzili m.in. strażacy, policjanci i strażnicy miejscy. Gratulujemy wyróżnienia i czekamy na kolejne sportowe "Lato w mieście"!

 

Najnowsze aktualności

  • zdjęcie – chłopak niesie karton, mężczyzna w samochodzie na pace czeka na ładunek

    Zbiórka latarek, baterii i żywności – pomoc dla Ukrainy

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie do piątku (2 grudnia) prowadzi zbiórkę dla Ukrainy. Potrzebne są m.in. latarki, baterie, świece i żywność pakowana hermetycznie. Rzeczy trafią do Liceum Krzemienieckiego, które przekaże je dalej mieszkańcom oraz żołnierzom na froncie.
  • Kalkulator na tle grzejnika.

    Dopłaty do ogrzewania – wnioski tylko do 30 listopada

    Już tylko do najbliższej środy (30 listopada) można ubiegać się o dodatek węglowy lub dodatek grzewczy. Wnioski niezmiennie przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie. O takie wsparcie finansowe wystąpiło już ponad półtora tysiąca mieszkańców gminy.