Zmiany terminów odbioru odpadów z sektorów 3. i 4. | Konstancin-Jeziorna

Zmiany terminów odbioru odpadów z sektorów 3. i 4.

19-09-2023

Uwaga mieszkańcy! Firma Jarper informuje o zmianach w harmonogramach wywozu odpadów wielkogabarytowych z sektora 3., metali i tworzyw sztucznych oraz papieru z sektorów 3. i 4. Wspomniane frakcje zostaną odebrane dzień później niż planowano – odpowiednio w czwartek (21 września) i w piątek (22 września). 

Zmiana terminów odbioru odpadów wielkogabarytowych dotyczy sektora 3. a także metali i tworzyw sztucznych oraz papieru z sektorów 3. i 4.

Odbiór w czwartek i piątek

Zgodnie z harmonogramem odpady wielkogabarytowe powinny zostać odebrane w najbliższą środę (20 września). Niestety, ze względów logistycznych ich wywóz został przełożony na czwartek (21 września). Z kolei metale i tworzywa sztuczne oraz papier zamiast w czwartek (21 września) zostaną odebrane od mieszkańców dzień później – w piątek (22 września). Firma Jarper przeprasza za niedogodności i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Reklamacje

Jednocześnie przypominamy, że reklamacje dotyczące nieodebrania odpadów czy braku worków na odpady należy zgłaszać w terminie do 24 godzin po planowanej dacie ich odbioru do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy. Można to zrobić telefonicznie pod nr. 22 484 24 22–23, mailowo na adres: odpadyatkonstancinjeziorna [dot] pl lub poprzez bezpłatną aplikację Evenio.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.