Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego | Konstancin-Jeziorna

Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27-05-2023

27 maja świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa serdeczne podziękowania i życzenia wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 r. Tego dnia tradycyjnie nie może zabraknąć podziękowań i życzeń od władz gminy Konstancin-Jeziorna skierowanych do wszystkich, którzy współtworzą i działają na rzecz naszej „małej ojczyzny”:

„W Dniu Samorządu Terytorialnego składam radnym Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, sołtysom i radom sołeckim, przewodniczącym i zarządom osiedli, a także pracownikom samorządowym podziękowania za wspólną troskę i działania na rzecz społeczności lokalnej. Dziękuję za trud i poświęcenie z jakim służycie Państwo mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna.
 
Życzę wszystkim wytrwałości, pogody ducha, wielu sukcesów zawodowych, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech ludzka życzliwość będzie dla Was zawsze motywacją do dalszej pracy.”

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.