Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego | Konstancin-Jeziorna

Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27-05-2023

27 maja świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa serdeczne podziękowania i życzenia wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 r. Tego dnia tradycyjnie nie może zabraknąć podziękowań i życzeń od władz gminy Konstancin-Jeziorna skierowanych do wszystkich, którzy współtworzą i działają na rzecz naszej „małej ojczyzny”:

„W Dniu Samorządu Terytorialnego składam radnym Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, sołtysom i radom sołeckim, przewodniczącym i zarządom osiedli, a także pracownikom samorządowym podziękowania za wspólną troskę i działania na rzecz społeczności lokalnej. Dziękuję za trud i poświęcenie z jakim służycie Państwo mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna.
 
Życzę wszystkim wytrwałości, pogody ducha, wielu sukcesów zawodowych, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech ludzka życzliwość będzie dla Was zawsze motywacją do dalszej pracy.”

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.