Program współpracy 2022 | Konstancin-Jeziorna

Program współpracy 2022

 • Sprawozdanie z programu współpracy za rok 2022
  Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z Programu współpracy gminy Konstancin-Jeziorna z organizacjami pozarządowymi w 2022 r.
  Dwóch mężczyzn i dwie kobiety siedzą przy stoliku, na którym stoją filiżanki z kawę i talerz z ciastkiem. Na środku blatu znajduje się duża niebieska plansza z napisem NGO.
 • Nabór kandydatów do komisji
  Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłasza nabór kandydatów do komisji konkursowej opiniującej oferty na realizację zadań publicznych w 2021 roku. Zgłoszenia do 6 kwietnia.
  z lewej strony trzy drewniane kostki z literkami NGO ułożone jedna na drugiej. Tło jest błękitne.
 • Program współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi na 2022 r.
  Rada Miejska uchwaliła Program współpracy gminy Konstancin-Jeziorna z organizacjami pozarządowymi w 2022 r. To jeden z podstawowych dokumentów określających współdziałanie samorządu z podmiotami prowadzącymi działalność w sferze pożytku…
  Herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę.
 • Konsultacje programu współpracy na rok 2022
  Od 15 września do 27 września Urząd Miasta i Gminy prowadzi konsultacje projektu Programu współpracy gminy Konstancin-Jeziorna z organizacjami pozarządowymi na 2022 r. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i zgłaszania uwag.
  Mężczyzna ubrany w koszulę trzyma w ręku białą kartkę z napisem NGO. Widoczna jest tylko jego ręka. W tle rozmazana sylwetka mężczyzny.