Bajka „O złotym dzwonku Św. Mikołaja” | Konstancin-Jeziorna

Bajka „O złotym dzwonku Św. Mikołaja”

Plakat promujący premierę spektaklu. Na czerwonym tle jest biała broda Świętego Mikołaja, na której jest napis O złotym dzwonku Świętego Mikołaja. Po lewej stronie jest żółty dzwonek.
Data
05.12.2021
Godzina
16.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
płatny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na świąteczną bajkę w wykonaniu Artystów Teatru Promyk. To pełna melodyjnych piosenek i zabawnych sytuacji bajka, której akcja dzieje się nie tylko w domu rodzeństwa Zosi i Stasia, ale także – zupełnie nietypowo – w Niebie! I gdy na Ziemi dzieci martwią się, czy były dość grzeczne, by zasłużyć na prezenty – w Niebie zjawia się ciekawski i psotny Diabełek. Jego psoty sprawią, że najważniejszy atrybut Św. Mikołaja – Złoty Dzwonek – spadnie na ziemię!
Co zrobi Zosia i Staś, gdy znajdą niezwykły przedmiot? Jak zakończy się cała ziemsko – niebiańska historia? Czy Św. Mikołajowi uda się odwiedzić bohaterów przedstawienia? Zobaczcie koniecznie!

Bilety 25 zł do kupienia w kasie KDK lub na hugonowka.pl/kup-bilet. Przy zakupie w kasie obowiązują zniżki Karty Dużej Rodziny, Karty Mieszkańca oraz Karty Seniora. Szczegóły na stronie hugonowka.pl oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury. Obowiązuje reżim sanitarny.

 

 

Najbliższe wydarzenia

 • 23.01.2022
  Bajka „Zielony Kopciuszek”
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 25.01.2022
  Uniwersytet Trzeciego Wieku
  Godzina:
  11.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 27.01.2022
  Klub Miłośników Kultury Francuskiej
  Godzina:
  18.30
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Gryf, ul. Sobieskiego 13
 • 30.01.2022
  1. Bieg Rodzinny WOŚP
  Godzina:
  14.00
  Wstęp:
  wolny
  Miejsce: Park Zdrojowy