Pieszo, rowerem i kajakiem – to cykl bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 31 lipca do 26 września. Na mieszkańców czeka aż 36 tematycznych wypraw ukazujących walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze jedynego uzdrowiska na Mazowszu.
Najbliższa wycieczka „Kajakiem po Jeziorce” już w niedzielę (1 sierpnia).
Obowiązują zapisy
W wycieczce mogą wziąć udział osoby powyżej 16. roku życia z gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza”, czyli: Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Góra Kalwaria i Prażmów. Obowiązują zapisy (1 wycieczka – maks. 15 osób). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na adres: promocjakonstancinjeziorna [dot] pl (promocja[at]konstancinjeziorna[dot]pl) (w treści maila należy podać: termin i nazwę wycieczki, imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania uczestnika) lub telefonicznie pod numerem: 22 484 24 41 (w godzinach pracy urzędu). Szczegółowe informację dostępne są w zakładce Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem.
Organizator i współfinansowanie
Operacja pn. „Popularyzacja wśród mieszkańców walorów kulturowych, historycznych i przyrodniczych gminy Konstancin-Jeziorna poprzez organizację wycieczek pieszych i rowerowych oraz spływu kajakowego” jest współfinansowana przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
