Konkurs ofert dla NGO: Organizacja wypoczynku letniego | Konstancin-Jeziorna

Konkurs ofert dla NGO: Organizacja wypoczynku letniego

12-03-2024

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2024 r. zadań publicznych w zakresie wspierania dzieci i młodzieży w obszarach organizacji spędzania czasu wolnego, wypoczynku, sportu, zdrowia psychicznego i fizycznego i przeciwdziałania dyskryminacji. Jest on adresowany do organizacji pozarządowych. Pula dotacji wynosi 150 tys. zł. Nabór trwa do 15 kwietnia (do godz. 15.00).

Otwarty konkurs ofert skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. W tym roku na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania dzieci i młodzieży w obszarach organizacji spędzania czasu wolnego, wypoczynku, sportu, zdrowia psychicznego i fizycznego i przeciwdziałania dyskryminacji samorząd przeznaczy 150 tys. zł w formie powierzenia.

Na co?

Wsparcie finansowe można pozyskać na organizację: 

 • wypoczynku letniego z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w obszarach organizacji spędzania czasu wolnego, wypoczynku, sportu, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz przeciwdziałania dyskryminacji. 

Termin składania ofert

Oferty (formularz do pobrania poniżej) należy składać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77) w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2024 r. (do godz. 15.00). Szczegóły konkursu dostępne są w zamieszczonym poniżej ogłoszeniu. Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Oświaty, Kultury i Zdrowia UMiG (nr tel. 22 48 42 435). 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

  Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

  Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
 • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

  Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

  Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.