Siłownia ośrodka sportu znów otwarta | Konstancin-Jeziorna

Siłownia ośrodka sportu znów otwarta

28-05-2021

Od piątku (28 maja), po ponad siedmiu miesiącach przerwy, ponownie można korzystać z siłowni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na wejście obowiązują jednak zapisy oraz limit osób.

Siłownia działa na nowych zasadach, co ma związek z koniecznością zachowania w obiekcie reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwem ćwiczących. Wszyscy miłośnicy sportowej aktywności i wysiłku fizycznego mogą korzystać z siłowni od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–21.50 oraz w soboty w godz. 10.00–15.50. Obowiązuje m.in. limit przebywających w niej osób – zgodnie z przepisami na sali treningowej mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 

Podczas treningów trzeba także zachować 1,5-metrowy dystans społeczny, a przed wejściem do obiektu oraz po wyjściu z niego należy pamiętać o dezynfekcji rąk. Konieczna jest również wcześniejsza rezerwacja wizyty. Zapisy są przyjmowane dzień przed planowanym korzystaniem z siłowni – telefonicznie pod nr. 22 754 61 86 lub 730 535 004. 

Autor
PWZ

Najnowsze aktualności

  • Ściana budynku, ceglana czerwona elewacja. Przed nim chodnik, a w tle rosną krzewy i drzewa.

    Ostatni moment na złożenie wniosku do budżetu gminy na 2024…

    Do 30 września m.in. radni, organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy Konstancin-Jeziorna na 2024 rok. Zgłaszane propozycje muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.
  • Fragment dachu z kominem. Nad nim niebieskie niebo.

    Ruszyła kampania społeczna: Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!

    Ruszyła trzecia edycja kampanii społecznej Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy pod hasłem: „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!”. Akcja skierowana jest do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków.