Siłownia ośrodka sportu znów otwarta | Konstancin-Jeziorna

Siłownia ośrodka sportu znów otwarta

28-05-2021

Od piątku (28 maja), po ponad siedmiu miesiącach przerwy, ponownie można korzystać z siłowni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na wejście obowiązują jednak zapisy oraz limit osób.

Siłownia działa na nowych zasadach, co ma związek z koniecznością zachowania w obiekcie reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwem ćwiczących. Wszyscy miłośnicy sportowej aktywności i wysiłku fizycznego mogą korzystać z siłowni od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–21.50 oraz w soboty w godz. 10.00–15.50. Obowiązuje m.in. limit przebywających w niej osób – zgodnie z przepisami na sali treningowej mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 

Podczas treningów trzeba także zachować 1,5-metrowy dystans społeczny, a przed wejściem do obiektu oraz po wyjściu z niego należy pamiętać o dezynfekcji rąk. Konieczna jest również wcześniejsza rezerwacja wizyty. Zapisy są przyjmowane dzień przed planowanym korzystaniem z siłowni – telefonicznie pod nr. 22 754 61 86 lub 730 535 004. 

Autor
PWZ

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.