Siłownia ośrodka sportu znów otwarta | Konstancin-Jeziorna

Siłownia ośrodka sportu znów otwarta

28-05-2021

Od piątku (28 maja), po ponad siedmiu miesiącach przerwy, ponownie można korzystać z siłowni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na wejście obowiązują jednak zapisy oraz limit osób.

Siłownia działa na nowych zasadach, co ma związek z koniecznością zachowania w obiekcie reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwem ćwiczących. Wszyscy miłośnicy sportowej aktywności i wysiłku fizycznego mogą korzystać z siłowni od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–21.50 oraz w soboty w godz. 10.00–15.50. Obowiązuje m.in. limit przebywających w niej osób – zgodnie z przepisami na sali treningowej mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 

Podczas treningów trzeba także zachować 1,5-metrowy dystans społeczny, a przed wejściem do obiektu oraz po wyjściu z niego należy pamiętać o dezynfekcji rąk. Konieczna jest również wcześniejsza rezerwacja wizyty. Zapisy są przyjmowane dzień przed planowanym korzystaniem z siłowni – telefonicznie pod nr. 22 754 61 86 lub 730 535 004. 

Autor
PWZ

Najnowsze aktualności

  • Plakat promujacy szkolenie dla przedsiębiorcó

    Clone of Są pieniądze na założenie działalności gospodarczej

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania ogłosiło nabór wniosków. Wsparcie finansowe można otrzymać na założenie działalności gospodarczej. Dokumenty będą przyjmowane od 16 do 30 stycznia. Wcześniej, 10 stycznia o godz. 16.30, zaplanowano szkolenie online.
  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.