Trwa równanie dróg gruntowych na terenie gminy | Konstancin-Jeziorna

Trwa równanie dróg gruntowych na terenie gminy

13-06-2024

Gmina Konstancin-Jeziorna sukcesywnie naprawia nierówności na swoich drogach gruntowych. W najbliższych dniach równiarka pojawi się na kolejnych ulicach. Będą to: Cedrowa, Akacjowa, Jaśminowa i Bukowa w Konstancinie-Jeziornie. W związku z prowadzonymi robotami mogą występować chwilowe utrudnienia w przejazdach.

Za bieżące utrzymanie gminnych dróg gruntowych w 2024 r. odpowiedzialna jest firma South Stream z Kotorydza. W ostatnich dniach wyrównane zostały nawierzchnie m.in. ul. Prawdziwka i ul. Olechowskiej oraz odcinki dróg w Kierszku. W środę (12 czerwca 2024 r.) drogowcy otrzymali od gminy Konstancin-Jeziorna kolejne zlecenie. Na dniach naprawiane będą drogi gruntowe:

 • w Konstancinie-Jeziornieul. Cedrowa (od ul. Grabowej), ul. Akacjowa (od ul. Granicznej w kierunku wschodnim), ul. Jaśminowa (od. ul. Granicznej do ul. Kasztanowej), ul. Bukowa.

Aby niepotrzebnie nie przemieszczać ciężkiego sprzętu, roboty wykonywane są sukcesywnie – po wyrównaniu nawierzchni jednej drogi, ekipy przenoszą się na kolejną. W związku z prowadzonymi pracami na wymienionych ulicach mogą występować chwilowe utrudnienia w przejazdach. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

  Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
 • Mapa ulica

  Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

  Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.