Bezpłatna pomoc prawna / безкоштовна правова допомога | Konstancin-Jeziorna

Bezpłatna pomoc prawna / безкоштовна правова допомога

02-03-2022

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz wszystkie Izby Adwokackie w Polsce uruchomiły bezpłatną pomoc prawną dla ofiar wojny na Ukrainie. Pomoc obejmuje w szczególności uregulowanie kwestii pobytowych, zatrudnienia itd.

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest pomoc prawna w związku z wojną w Ukrainie. Od 4 marca br. działa specjalna infolinia. Pod numerem telefonu +48 22 350 66 16 dyżurują adwokaci. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–19.00 oraz w soboty i w niedziele w godz. 10.00–14.00.

Szczegółowe informacje w dwóch językach (polskim i ukraińskim) na stronie Izby Adwokackiej w Warszawie.


Окружна рада адвокатів у Варшаві та вся польська асоціація адвокатів запустили безкоштовну юридичну допомогу жертвам війни в Україні. Допомога включає, зокрема, вирішення питань проживання, працевлаштування тощо. Від 4 березня працює спеціальна гаряча лінія, на якій є можливість отримання безкоштовної юридичноїконсультації. Телефон: +48 22 350 66 16. Гаряча лінія працює з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 19.00, у суботу та неділю з 10.00 до 14.00.

Детальна інформація двома мовами (польською та українською) доступна Izby Adwokackiej w Warszawie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Zdjęcie z zewnatrz Urzędu Gminy Konstancin-Jeziorna, a na nim napis: 1990-2023, Dzień Samorządu Terytorialnego

    Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

    27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa serdeczne podziękowania i życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna.
  • 7 osób stoi w rzędzie obok siebie, w rękach trzymają czerwone duże tablice

    Rozbudowa szkoły w Słomczynie ze wsparciem samorządu…

    W piątek (26 maja) w Szkole Podstawowej nr 4 w Słomczynie odbyło się podpisanie i przekazanie umowy na dofinansowanie rozbudowy placówki. Do gminy Konstancin-Jeziorna z samorządu województwa mazowieckiego trafi wsparcie w wysokości 4 mln zł.