Ferie kulturalne z Konstancińskim Domem Kultury | Konstancin-Jeziorna

Ferie kulturalne z Konstancińskim Domem Kultury

01-02-2023

Ferie spędzone w rodzinnym mieście wcale nie muszą być nudne. Konstanciński Dom Kultury przygotował od 20 do 24 lutego tygodniowy turnus warsztatowy. Na dzieci czeka program pełen niespodzianek. Obowiązują zapisy, które będą prowadzone do 14 lutego.  

W drugim tygodniu ferii (od 20 do 24 lutego) Konstanciński Dom Kultury zaprasza dzieci, które na ferie nie wyjeżdżają z Konstancina-Jeziorny, na zajęcia i warsztaty. Instruktorzy i animatorzy KDK przygotowali program pełen niespodzianek, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie okazja do spróbowania swoich sił w grafice warsztatowej, tworzeniu rzeźb i malarstwie.

Zajęcia są skierowane dla dzieci w wieku 6–8 lat (warsztaty w godz. 10.00–11.30) oraz 9–12 lat (warsztaty w godz. 12.00–13.30). Uczestnictwo w nich jest odpłatne. Karnet na wszystkie warsztaty (4 dni) kosztuje 50 zł, a koszt udziału w pojedynczych zajęciach danego dnia to 15 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać należy wysłać maila na adres: edukacjaathugonowka [dot] pl, a w jego treści podać imię, nazwisko i wiek dziecka, a także nr telefonu opiekuna oraz wybrane dni zajęć. Zapisy obowiązują do 14 lutego.

Ponadto Hugonówka zaprasza 15 i 22 lutego na seanse filmowe – o godz. 10.30 dzieci w wieku 5–8 lat, a o godz. 12.30 nieco starszych –  wieku 8–12 lat. Wstęp jest wolny. Informacja o tytułach filmów dostępne są w kasie KDK.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Przestrzeń miejska, dzieci uczestniczą w pikniku

    Znamy inicjatywy, które otrzymają wsparcie gminy

    Pikniki międzypokoleniowe, warsztaty świąteczne, zawody wędkarskie. Gmina Konstancin-Jeziorna ponownie wesprze najciekawsze inicjatywy lokalne swoich mieszkańców. Samorząd na realizację 23 zadań przeznaczy 50 tys. zł.
  • W hali stoją mężczyźni i kobiety w galowych mundurach strażackich, za nimi wozy ratowniczo-gaśnicze

    Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy oficjalnie przekazano do…

    21 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie odbyło się oficjalne przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Słomczyn i wielozadaniowego quada dla OSP Gassy.