Lokal dla organizacji pozarządowych działających w gminie | Konstancin-Jeziorna

Lokal dla organizacji pozarządowych działających w gminie

12-01-2023

Organizacje pozarządowe działające w gminie Konstancin-Jeziorna będą miały swoje miejsce. Na ich potrzeby przeznaczony zostanie wyremontowany lokal przy ul. Warszawskiej 23. Podmioty zainteresowane jego współużytkowaniem do 31 stycznia 2023 r. powinny zgłosić ten fakt do Biura Komunikacji Społecznej magistratu.

Konstanciński samorząd wsłuchuje się w potrzeby lokalnych NGO-sów. Burmistrz gminy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, informuje o przeznaczeniu wyremontowanego lokalu przy ul. Warszawskiej 23 (dawnej siedziby Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi oraz Biura Zamówień Publicznych) na potrzeby organizacji pozarządowych działających w gminie Konstancin-Jeziorna.

Czekamy na zgłoszenia

Organizacje zainteresowane współużytkowaniem wspomnianego lokalu proszone są o pisemne zgłoszenie na adres e-mail: komunikacjaspolecznaatkonstancinjeziorna [dot] pl w terminie do 31 stycznia 2023 r.

Więcej informacji

Lokal można obejrzeć po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem Biura Komunikacji Społecznej – pod nr tel. 22 48 42 445. Szczegółowe informacje, w tym m.in. regulamin użytkowania lokalu zostaną podane w terminie późniejszym, po ustaleniu liczby podmiotów zainteresowanych jego współużytkowaniem.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na zdjęciu uśmiechnięta kobieta – seniorka (krótkie siwe włosy, czarne okulary, ubrana jest w niebieską bluzkę), kobieta trzyma tabliczkę, z napisem: w pierwszym wierszu: Masz pomysł? w drugim wierszu: Złóż wniosek!

    Złóż wniosek w ramach inicjatywy lokalnej

    Masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie w swojej okolicy? Złóż do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wniosek o jego wsparcie w ramach inicjatywy lokalnej. Nabór projektów trwa do 28 lutego.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis oblodzenie. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Oblodzenie

    Pogoda znów zrobi się niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od północy do godz. 7.00 w sobotę (4 lutego). Drogi i chodniki mogą być śliskie.