Lokal dla organizacji pozarządowych działających w gminie | Konstancin-Jeziorna

Lokal dla organizacji pozarządowych działających w gminie

12-01-2023

Organizacje pozarządowe działające w gminie Konstancin-Jeziorna będą miały swoje miejsce. Na ich potrzeby przeznaczony zostanie wyremontowany lokal przy ul. Warszawskiej 23. Podmioty zainteresowane jego współużytkowaniem do 31 stycznia 2023 r. powinny zgłosić ten fakt do Biura Komunikacji Społecznej magistratu.

Konstanciński samorząd wsłuchuje się w potrzeby lokalnych NGO-sów. Burmistrz gminy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, informuje o przeznaczeniu wyremontowanego lokalu przy ul. Warszawskiej 23 (dawnej siedziby Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi oraz Biura Zamówień Publicznych) na potrzeby organizacji pozarządowych działających w gminie Konstancin-Jeziorna.

Czekamy na zgłoszenia

Organizacje zainteresowane współużytkowaniem wspomnianego lokalu proszone są o pisemne zgłoszenie na adres e-mail: komunikacjaspolecznaatkonstancinjeziorna [dot] pl w terminie do 31 stycznia 2023 r.

Więcej informacji

Lokal można obejrzeć po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z kierownikiem Biura Komunikacji Społecznej – pod nr tel. 22 48 42 445. Szczegółowe informacje, w tym m.in. regulamin użytkowania lokalu zostaną podane w terminie późniejszym, po ustaleniu liczby podmiotów zainteresowanych jego współużytkowaniem.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Sala pełna dzieci

    Są wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych

    W gminnych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych są jeszcze wolne miejsca. Dziewięć placówek, po dwóch etapach rekrutacji, może przyjąć łącznie 63 dzieci, również te spoza gminy Konstancin-Jeziorna. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy jednostek oświatowych.
  • Droga gruntowa jest równana

    Trwa równanie dróg gruntowych na terenie gminy

    Gmina Konstancin-Jeziorna sukcesywnie naprawia nierówności na swoich drogach gruntowych. W najbliższych dniach równiarka pojawi się na kolejnych ulicach. Będą to: Cedrowa, Akacjowa, Jaśminowa i Bukowa w Konstancinie-Jeziornie oraz Zawiejska w Borowinie.