To ostatnia szansa! Spisz się i wygraj samochód w loterii | Konstancin-Jeziorna

To ostatnia szansa! Spisz się i wygraj samochód w loterii

28-06-2021

Spisując się przez Internet w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 nie tylko wypełniasz ciążący na Tobie obowiązek, ale dajesz też sobie szansę na atrakcyjne nagrody, w tym m.in. samochód. Wystarczy pobrać unikatowy kod potwierdzający samospis internetowy i zarejestrować się w loterii. Masz na to czas tylko do 7 lipca.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest Twoim obowiązkiem i należy go jak najszybciej wypełnić. Warto to zrobić przez Internet – jeśli skorzystasz z samopisu online, dostępnego na stronie spis.gov.pl, uzyskasz prawo do udziału w loterii z cennymi nagrodami.

Zgłoszenia tylko do 7 lipca

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej okazji i mieć szansę na wygraną, musisz się spieszyć! Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 7 lipca 2021 r. Pamiętaj, że warunkiem udziału jest wcześniejsze wypełnienie spisu przez Internet. Osoby spisane przez rachmistrza lub telefonicznie nie mogą brać udziału w tej akcji.

Jak wziąć udział w loterii?

Po wypełnieniu i zakończeniu formularza spisowego w aplikacji spisowej pojawi się pytanie o chęć uzyskania kodu uprawniającego do udziału w loterii NSP 2021. Jeśli się zgodzisz, uzyskasz unikatowy 10‑znakowy kod potwierdzający dokonanie samospisu. Kod zostanie też wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. To jeszcze nie koniec. Musisz dodatkowo zgłosić udział w loterii i zarejestrować kod na stronie loteria.spis.gov.pl. Dopiero w tym momencie staniesz się pełnoprawnym uczestnikiem loterii.

Spisz się szybko, więcej szans na wygraną

W ramach loterii odbędzie się kilka losowań – ostatnie jest zaplanowane na 14 lipca. Im wcześniej się spiszesz i zarejestrujesz, tym więcej losowań będzie uwzględniać Twój kod. Dlatego warto się pospieszyć! Harmonogram losowań jest zamieszczony na stronie loteria.spis.gov.pl.

Jedź na wakacje nowym autem

Nagrodą główną w loterii jest samochód Toyota Yaris – po jednym aucie na każde województwo! Na uczestników loterii czekają też karty przedpłacone o wartości 1 tys. zł i 500 zł – będzie je można wykorzystać na zakupy w każdym sklepie akceptującym płatności bezgotówkowe. Nie ma się nad czym zastanawiać! Spisz się natychmiast i wygrywaj!

Autor
Główny Urząd Statystyczny

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.